Комплексні послуги з екскавації

Розкопки є невід’ємною частиною процесу будівництва, і це пов’язано не тільки з переміщенням грунту. Деякі з найбільш поширених послуг включають в себе оцінку, підготовку майданчика, риття траншеї та інші пов’язані з грунтом завдання. У той час коли деякі компанії спеціалізуються тільки на одному типі розкопок, компанія «Гевіннер» надає повний спектр послуг з хорошими фахівцями, що володіють знаннями і досвідом для вирішення практично будь-яких завдань по розкопках.

Підготовка майданчика

Для житлових проектів екскаватор зазвичай починає роботу після того, як геодезист визначає лінію лота і кордони будівлі. Грунт видаляється до глибини, необхідної для фундаменту, а твердість грунту може бути виміряна за допомогою тесту ущільнення. Після того, як підрядник заллє нижні колонтитули фундаменту, завдання екскаватора засипати ями навколо фундаменту.

Водні, каналізаційні та газові лінії

Екскавація для водопроводів, каналізаційних ліній або газопроводів повинна виконуватися тільки професійним підрядником, знайомим з практикою. Викопування будь-яких типів ліній електропередач може бути небезпечним, і тільки кваліфікований фахівець екскаватора знає запобіжні заходи, необхідні для забезпечення безпеки і відповідні місцеві та державні будівельні норми.

У деяких випадках водопровід або каналізаційні лінії можуть бути пошкоджені, тому альтернативи немає, окрім того як викопати їх для ремонту або заміни. У цій ситуації ви захочете найняти підрядника по екскавації, який надає послуги, відповідні вашим потребам. Коли ви співпрацюєте з компанією «Гевіннер», ви можете спокійно відпочити, знаючи, що у нас є обладнання і досвід, щоб зробити цю роботу.

Вимоги до глибини в значній мірі визначаються інфраструктурою трубопроводів, а також нормами і правилами. Глибоководні і каналізаційні лінії вимагають використання великого, складного обладнання для земляних робіт, включаючи міні-екскаватори та екскаватори.

Наші послуги з екскавації

Незалежно від того, який тип розкопок вам потрібен, у нас є обладнання і досвід, щоб виконати роботу вміло і вчасно. Ось деякі з найбільш затребуваних нами екскаваційних послуг, які ми пропонуємо:

  • – копка траншей під комунікації;
  • – копка під каналізацію;
  • – стрічковий фундамент;
  • – розробка котлованів;
  • – траншеї під водопровід;
  • – робота в кар’єрах.

Якщо у Вас є необхідність, в будь-якій з послуг, зателефонуйте професіоналам компанії «Гевіннер» вже сьогодні. Ми пропонуємо повний спектр екскаваційних послуг у Вінниці та області для нового будівництва, ремоделювання, ремонту, заміни каналізації та багато іншого за доступною ціною.