Оренда самоскидів у Вінниці

На сьогоднішній день компанія «Гевіннер» надає послуги оренди спецтехніки. Одним з напрямків нашої діяльності є оренда самоскидів.

Більше десяти років ми розвивали і підбирали автопарк, в якому, зібрані тільки найкращі та технічно виправдані моделі будівельної техніки та спецтранспорту.

Велике будівництво не можливо собі уявити без участі такої машини як самоскид. Основним призначенням даної техніки є перевезення великих обсягів різноманітних габаритних вантажів. Самоскиди так само використовують з метою економії часу на розвантаження.

Навіть якщо у вас виникне утруднення при виборі моделі, то досить буде зв’язатися з нашими менеджерами, і вони допоможуть підібрати найоптимальніший варіант для вирішення вашого завдання, грунтуючись на технічних характеристиках будівельної техніки.

За основними видами самоскиди поділяються на:

Дорожні самоскиди. Їх вантажопідйомність розрахована до 40 т. Основним їх призначенням є перевезення вантажів з переміщенням по звичайних дорогах. Дорожні самоскиди також можна розділити на підвиди – двовісні і з шістьма осями. Ця їх характеристика дозволяє вибрати самий ергономічний варіант для різного виду доріг. У важких умовах краще використовувати для роботи самоскиди з шістьма осями, які роблять раму машини більш гнучкою і така спецтехніка дозволяє з легкістю долати складний рельєф.

Самоскиди з шарнірно-зчленованою рамою. Якщо необхідно переміщатися по дорогах, які потрапляють під категорію складний ґрунт – цей вид машин просто незамінний.

Кар’єрні самоскиди. Їх вантажопідйомність розрахована до 300 т. Оренда цієї спецтехніки здійснюється для роботи в умовах, коли дороги відсутні як такі. Наприклад, при розробці і видобутку різних копалин. Також ці самоскиди орендують для великомасштабних будівництв. Оренда спецтехніки з такими характеристиками і габаритами часто більш вигідна в будівництві, ніж її придбання.

Оренда самоскида здатна вирішити такі завдання як:

  • – вивезення ґрунту;
  • – перевезення цементу;
  • – перевезення щебеню;
  • – перевезення піску;
  • – будь-які інші завдання.

Оренда самоскида в Вінниці та області – найкраще рішення при відсутності власного автопарку або нестачі задіяної техніки для проведення певних робіт. Крім того, замовляючи послугу у нас, Ви отримуєте кваліфікованих водіїв з великим досвідом роботи.

Ми готові обговорити всі моменти з кожним індивідуально!

Для замовлення послуги оренди самоскида у Вінниці або Вінницькій області – заповніть контактну форму або зв’яжіться з нами за номером, вказаним на сайті.